Sonic Cat - Slash the Beats

98.8M10,000,000+
Music
4.3
Sonic Cat - Slash the Beats Screen Shot 0Sonic Cat - Slash the Beats Screen Shot 1Sonic Cat - Slash the Beats Screen Shot 2Sonic Cat - Slash the Beats Screen Shot 3Sonic Cat - Slash the Beats Screen Shot 4Sonic Cat - Slash the Beats Screen Shot 5

Sonic Cat - Slash the Beats

Ritimin herkesin kalbinde gizdiğine inanıyoruz! Göz ardı edilebilir, ama asla kaybolmaz. Sonic yolu vuralım ve kendi parlayan rhythm.🎇 Sonic Cat, fantezi müzik ve hızlı tempolu oyunların yenilikçi bir kombinasyonudur, tek yapmanız gereken müzik dinlemek ve müzik dinlemek. parmaklarını hareket ettir. Hadi! Ritimini takip edip ritminin tadını çıkaralım! 🕹️ Oynamak için: Favori Şarkıyı Seçin, Hit Beat Cube'yu vurmak için ekrana dokunun veya tutun. Kendinizi yoğunlaştırın ve tepkinizi en üst düzeye çıkarın! Oyun Özellikleri: ➤ Çoklu Oyun Kontrolü Deneyimleri🕹️ ➤ Farklı tadı tatmin edecek şarkılar (100 şarkı güncellenecek) 🎶 ➤ Çeşitli aşamalar Benzersiz Visual Design👑 ➤ seçmek için çok çeşitli ciltler ve silahlar Dünyanın parlak bağımsız müzisyenleri tarafından yaratılan çeşitli müziklerin bir kombinasyonunu sunuyoruz. Bize katılmaya hoş geldiniz, Sonic Cat ile unutulmaz bir müzik yolculuğu her zaman başlamasını bekliyor. Herhangi bir üretici veya etiketin oyunda kullanılan müziğin herhangi biriyle ilgili bir sorunu var, lütfen bize e-posta gönderin ve Gerekirse derhal silinir (bu, kullanılan görüntüleri içerir). Destek ve İş İşbirliği: Herhangi bir oyun işbirliği ve diğer destekler arıyorsanız, lütfen @ badsnowball ile iletişime geçmek için e-posta gönderin. com.
Show More

What's New

version 1.7.7
>>New Songs Updated: 👍We optimized the game experience on some devices. Tip: 🎵Music Adjustment (Setting Page) will greatly help you match the rhythm. The music will never end as long as you can follow the rhythm! Bug fixed.

Information

  • ID:com.dancing.tiles.magic.music.beat.saber
  • Category:Music
  • Updated:2022-07-12
  • Version:1.7.7
  • Requires:Android 5.0
  • Available on:Google Play
  • File size:98.8M

Reviews