Critical Action:Gun Strike Ops

60.7M50,000,000+
Adventure
4.0
Critical Action:Gun Strike Ops Screen Shot 0Critical Action:Gun Strike Ops Screen Shot 1Critical Action:Gun Strike Ops Screen Shot 2Critical Action:Gun Strike Ops Screen Shot 3Critical Action:Gun Strike Ops Screen Shot 4Critical Action:Gun Strike Ops Screen Shot 5Critical Action:Gun Strike Ops Screen Shot 6Critical Action:Gun Strike Ops Screen Shot 7Critical Action:Gun Strike Ops Screen Shot 8Critical Action:Gun Strike Ops Screen Shot 9Critical Action:Gun Strike Ops Screen Shot 10Critical Action:Gun Strike Ops Screen Shot 11Critical Action:Gun Strike Ops Screen Shot 12Critical Action:Gun Strike Ops Screen Shot 13Critical Action:Gun Strike Ops Screen Shot 14Critical Action:Gun Strike Ops Screen Shot 15Critical Action:Gun Strike Ops Screen Shot 16Critical Action:Gun Strike Ops Screen Shot 17Critical Action:Gun Strike Ops Screen Shot 18Critical Action:Gun Strike Ops Screen Shot 19Critical Action:Gun Strike Ops Screen Shot 20

Critical Action:Gun Strike Ops

MEYDAN OKUMAYI KABUL EDİN FPS atış oyununu beğendiniz mi? Kritik Eylem: Gun Strike Ops, taktiksel bir 3d fps çevrimdışı atış oyunudur. Hemen şimdi eyleme geçin ve savaş grevine katılın. Oynamak tamamen ücretsiz! Artık şehrinizin son adamısınız ve etrafınız teröristlerle çevrilidir.Kendinizi onların saldırılarından kurtarın ve kendinizi korumak için tüm teröristleri yok edin. Kent. Hazır mısın ? Savaş durmadı, asker asla düşmedi. ANAHTAR ÖZELLİKLER √ Desert Eagle, AK47, M4A1, AWP, GATLIN ve benzeri gibi 20'den fazla modern silah. √ Gerçekçi 3B grafikler ve harika animasyonlar √ Farklı taktiklere sahip birçok harita √ Kolay oynatma ve sorunsuz kontrol √ Her yerde ve her zaman oynayabileceğiniz tamamen çevrimdışı √ Zayıf cihazlar için bile mükemmel optimizasyon ! DESTEK Bu oyunu ücretsiz olarak indirebilir ve oynayabilirsiniz. Ayrıca uygulama içinde sanal öğeler satın almanıza da izin verdiğini ve üçüncü taraf reklamları içerebileceğini lütfen unutmayın. sizi üçüncü taraf bir web sitesine yönlendirebilir. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle şu adresten iletişime geçmekten çekinmeyin: E-posta: [email protected] Keyfinize bakın ! Savaş durmadı, Asker asla durmadı!
Show More

What's New

version 2.7.47
√ New shooting haptic √ Optimized UI √ Optimized scenes √ Optimized AK47 & Gatling model √ Optimized character models √ Major bug fixed If you like this game, please remember to give five stars to encourage us to do better, thank you very much for your support!

Information

  • ID:com.bl.critical.strike
  • Category:Adventure
  • Updated:2022-04-02
  • Version:2.7.47
  • Requires:Android 4.4
  • Available on:Google Play
  • File size:60.7M

Reviews