Strategy
3.9
Chess Rush Screen Shot 0

Chess Rush

Chess Rush to gra strategiczna. Utrzymując klasyczną rozgrywkę automatycznego battlera, dodatkowo oferuje innowacyjne 10-minutowe mecze (tryb turbo), tryb kooperacji 2V2 i tryb zderzenia drużyny zorientowany na pracę (4v4). To najlepszy battler strategii na urządzenia mobilne! Strategia jest kluczowa, ale szczęście odgrywa także rolę! Stwórz swoją elitarną formację z listy 50 bohaterów i konkuruje z 7 innymi graczami, aby zostać królem zarządu! , aby wygrać! [Outsmart twoich przeciwników] 50 bohaterów, 8x8 Standard Chess Board - może być najmądrzejszym zwycięstwem gracza! Podobnie jak generał na polu bitwy, ustaw formację, ulepsz swoich bohaterów i aktywuj ich kombinacje i najlepiej wykorzystaj swój sprzęt! [4v4 i 2v2] Nudzenie się grając w grę na sama gra? Utworz drużynę 2-graczy lub 4 gracz i dołącz do meczów drużynowych! Komunikuj się ze swoimi kolegami z drużyny i wymyśl zwycięską strategię! Nowo zoptymalizowane starcie drużyny jest już dostępne. Wypróbuj! Przyjdź do trybu turbo! Szybka gra, szybka rozgrywka-skończysz mecz za nieco ponad 10 minut! [Pożegnanie do płatności] Pieniądze nie kupią ci zwycięstwa! Ciesz się klasycznym, uczciwym bitworem samochodowym! [gładkie i stałe wrażenia z gier] Zaloguj się z kranem! Gładka i stabilna rozgrywka czeka na Ciebie w szachach! [Niesamowite nagrody] Zarejestruj się teraz na różne nagrody! Śledź nas w mediach społecznościowych, aby wygrać Nagrody, przeczytaj przewodniki gier i bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami! Facebook: https://www.facebook.com/chessrushofficial youtube: https://www.youtube.com/channel /Ucympyhm-dbwmi39cdtbi3ma Twitter: https://twitter.com/playchessrush Instagram: https://www.instagram.com/official_chessrush/ strona internetowa: http: //www.chessrushgame .com/ Jesteśmy również na Discord i Reddit! Discord: https://discord.gg/eh3wxyx reddit: https://www.reddit.com /r/chessrush/